Facebook Twitter LinkedIn

KKK


PARKIJA

Parkimine on lihtne ja kiire tänu meie automatiseeritud rakendusele. Pakume äpis võimalust parkida teiste eraisikute parklates ning muudes, muidu kättesaamatutes asukohtades. Piisab vaid nutitelefoni olemasolust!

Rent&Go on palju enamat kui lihtsalt parkimisäpp - äpp on lihtsasti kasutatav, kõik toimub automaatselt ja ajakuluta. Lisaks anname Sulle võimaluse toetada kohalikke inimesi ja parandada elukvaliteeti linnakeskkonnas. Sinu tasutud summa toetab kedagi, kes elab Sinu linnas!

Hetkel on meie rakendus valmimisel ning hoiame Sind aktiivselt kursis meie tegemiste ning arenguga. Viska pilk peale meie blogile, sotsiaalmeedia kanalitele või telli e-maili teavitused uute sündmuste ja pakkumiste kohta!

Parkimiskohad on väga lihtsalt leitavad - parkimiskohta valides leiad rakendusest täpsustavad pildid ning juhised. Iga parkimiskoha juures on ka juhend, kuidas sinna kõige kiiremini jõuda.

PARKIMISKOHA OMANIK

Parkimiskoha väljarentimine on lihtne! Selleks tuleb alla laadida Rent&Go äpp, lisada oma parkimiskoha andmed ja valida aeg, millal Sinu parkimiskoht vaba on.

Kui parkimiskohal pole parkijaid ega broneeringuid on võimalik koht äpis lihtsasti deaktiveerida. Kui parkimiskohal on juba parkiv auto, soovitab äpp lähimaid parkimiskohti, kus saad parkida seni kui Sinu enda parkimiskoht vabastatakse.

Parkimiskoha omanikuna saad kontrollida, kauaks rendid, kellele ning milline on soovitud tasu. Siin saad arvutada oma eeldatava tulu!

Kõik meie rakenduse kasutajad on isikustatud. Probleemide tekkides võtame parkijaga kiiresti ühendust ning lahendame olukorra. Üle aja pargitud autole rakendub ka eritariif, mis kajastub ka Sinu tulus.

Jah, muidugi! Kui Su parkimiskoht asub tõkkepuu või väravaga piiratud alal, siis paigaldame tõkkepuule või väravale avamisseadme, mis võimaldab parkijatel värava äpi kaudu avada.

Ei, absoluutselt mitte! Värav või tõkkepuu töötab segamatult tavapärasel viisil edasi. Paigaldamine on kiire ja lihtne ning selle teostame meie, et säästa Sinu aega!

Kindlasti mitte! Mitte kellelgi pole võimalust avada Sinu tõkkepuud ega väravat ilma, et nad oleksid ennast parkima lisanud Sinu parkimiskohale. Väärtustame oma klientide turvalisust ning oleme taganud, et ainult parkija saaks etteantud ajal Teie tõkkepuud või väravat avada.

KONTAKT

info@rentandgo.ee

Facebook Twitter LinkedIn